Pneumatické

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Filtrování podle vlastnosti

AY 107

Pneumatický ponorný vibrátor na beton Atlas Copco Dynapac AY 107 je vhodná volba pro firmy používající běžný vzduchový kompresor 7barů.Vibrátor není potřeba při práci chladit a je vhodný pro vibrování stěn nebo vzdálenějších objektů. Vibrátor se k hadici připojuje klasickými rychlospojkami 3/4" a je zajištěn ocelovým lankem.
30 990,00 Kč bez DPH

AY 157

Pneumatický ponorný vibrátor na beton Atlas Copco Dynapac AY 157 je vhodná volba pro firmy používající běžný vzduchový kompresor 7barů.Vibrátor není potřeba při práci chladit a je vhodný pro vibrování stěn nebo vzdálenějších objektů. Vibrátor se k hadici připojuje klasickými rychlospojkami 3/4" a je zajištěn ocelovým lankem.
88 240,00 Kč bez DPH

AY 27

Pneumatický ponorný vibrátor na beton Atlas Copco Dynapac AY 27 je vhodná volba pro firmy používající běžný vzduchový kompresor 7barů.Vibrátor není potřeba při práci chladit a je vhodný pro vibrování stěn nebo vzdálenějších objektů. Vibrátor se k hadici připojuje klasickými rychlospojkami 3/4" a je zajištěn ocelovým lankem.
9 630,00 Kč bez DPH

AY 37

Pneumatický ponorný vibrátor na beton Atlas Copco Dynapac AY 37 je vhodná volba pro firmy používající běžný vzduchový kompresor 7barů.Vibrátor není potřeba při práci chladit a je vhodný pro vibrování stěn nebo vzdálenějších objektů. Vibrátor se k hadici připojuje klasickými rychlospojkami 3/4" a je zajištěn ocelovým lankem.
9 930,00 Kč bez DPH

AY 47

Pneumatický ponorný vibrátor na beton Atlas Copco Dynapac AY 47 je vhodná volba pro firmy používající běžný vzduchový kompresor 7barů.Vibrátor není potřeba při práci chladit a je vhodný pro vibrování stěn nebo vzdálenějších objektů. Vibrátor se k hadici připojuje klasickými rychlospojkami 3/4" a je zajištěn ocelovým lankem.
10 110,00 Kč bez DPH

AY 57

Pneumatický ponorný vibrátor na beton Atlas Copco Dynapac AY 57 je vhodná volba pro firmy používající běžný vzduchový kompresor 7barů.Vibrátor není potřeba při práci chladit a je vhodný pro vibrování stěn nebo vzdálenějších objektů. Vibrátor se k hadici připojuje klasickými rychlospojkami 3/4" a je zajištěn ocelovým lankem.
10 340,00 Kč bez DPH

AY 67

Pneumatický ponorný vibrátor na beton Atlas Copco Dynapac AY 67 je vhodná volba pro firmy používající běžný vzduchový kompresor 7barů.Vibrátor není potřeba při práci chladit a je vhodný pro vibrování stěn nebo vzdálenějších objektů. Vibrátor se k hadici připojuje klasickými rychlospojkami 3/4" a je zajištěn ocelovým lankem.
11 500,00 Kč bez DPH

AY 77

Pneumatický ponorný vibrátor na beton Atlas Copco Dynapac AY 77 je vhodná volba pro firmy používající běžný vzduchový kompresor 7barů.Vibrátor není potřeba při práci chladit a je vhodný pro vibrování stěn nebo vzdálenějších objektů. Vibrátor se k hadici připojuje klasickými rychlospojkami 3/4" a je zajištěn ocelovým lankem.
12 770,00 Kč bez DPH

AY 87

Pneumatický ponorný vibrátor na beton Atlas Copco Dynapac AY 87 je vhodná volba pro firmy používající běžný vzduchový kompresor 7barů.Vibrátor není potřeba při práci chladit a je vhodný pro vibrování stěn nebo vzdálenějších objektů. Vibrátor se k hadici připojuje klasickými rychlospojkami 3/4" a je zajištěn ocelovým lankem.
22 650,00 Kč bez DPH