Close

telefon: +420 577 011 535

email: info@jklservis.cz

Výrobci
Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách a akcích?
Odebírat:
Zobrazit jako
Řadit podle
Zobrazení na stránku

Alcon+ - Ø 300 - 500 mm - beton, zámková dlažba

diamantový řezací kotouč nové generace určený pro řezání betonu, zámkové dlažby, kameniny, cihel a porothermu. Vyniká rychlostí řezu, životností a širokým použitím. Pro ruční elektrické a benzínové pily, stolové pily a malé řezače spár.
Od 3 520,00 Kč

Rapid - Ø 300 - 400 pro velmi tvrdé materiály

Kotouč pro použití v materiálech jako jsou: tvrdý beton, tvrdé cihly, teraco.Díky nové technologii řazení diamantů v segmentech dosahuje velmi vysokých hodnot rychlosti řezu při zachování velmi vysoké životnosti nástroje. Rychlost řezu při hloubce 7cm je 1m za 1 minutu!Možnost řezu za sucha i pod vodním výplachem.
Od 4 750,00 Kč

SP-L 700 ,900 cihla beton pro blokové pily

Diamantový kotouč pro řezání velkých stavebních prvků na blokových pilách.
Od 8 990,00 Kč

Cobra - Ø 300 - 350 beton, mramor

Pokračování řady nástrojů pro úhlové brusky, určen pro stroje s nižším výkonem.Vhodný hlavně pro menší stolové pily, dobře řeže silnostěnné obkladové desky, dlaždice a obklady ze středně tvrdé žuly, mramoru, opuky, přírodních i umělých kamenů.Uzavřený okraj a dělený segment vytváří poměrně čistý řez a dobré chlazení segmentu.
Od 3 980,00 Kč

Granit - Ø 300 - 400 žula, čedič, mramor

Diamantový kotouč s velmi úzkou mezerou mezi jednotlivými speciálně tvarovanými segmenty určen k řezání nejtvrdších materiálů s malým „otřepem“ hrany. Drážky v segmentech zvyšují přívod chladícího média, snižují měrný tlak a tím umožňují vysoce kvalitnímu diamantu snáze obrušovat a dělit materiály jako jsou žula, křemen, litý čedič, tvrdé břidlice, vysoce kvalitní vibrované betony s tvrdou příměsí atd. Vyniká vysokým výkonem.
Od 6 150,00 Kč

Keramik - Ø 300 - 350 keramické obklady

Pro rozměrné obklady a dlažby, které vyžadují přesné dělení a hladkou hranu řezu. Nezbytné je použití stolových pil s pojezdem.Keramik je určen k opracovávání i velmi tvrdých obkladových materiálů.
Od 2 990,00 Kč

Super - Ø 300 - 500 mm - cihly, šamot, lícové zdivo

Speciální diamantový nástroj se odlišuje především tvarem nosiče. Velké výřezy a zešikmení mají podstatný vliv na odvádění vybroušeného materiálu a současně přívod vzduchu nebo výplachové vody.Dlouhý a vyšší segment obsahuje velkou koncentraci diamantových zrn a odborně sestavená receptura pojiva předurčuje kotouč k řezání lícových cihel s obsahem křemičitých písků, šamotových cihel, obkladových materiálů, cihelných bloků a podobných pevných, ale přitom abrazivních hmot.
Od 5 490,00 Kč