EC 3600

Je možné je nasadit kdekoliv, kde je zapotřebí spolehlivého zdroje elektrické energie s dostatečným výkonem, jako je například zakládání staveb, údržba silnic, zásahy hasičů či likvidace přírodních katastrof v náročném terénu.
Výrobce: Honda
26 025,00 Kč bez DPH

Rámové elektrocentrály Honda řady EC a ECM tvoří svojí konstrukcí, výkony od 2,2 kVA do 6 kVA a hlavně spolehlivostí páteř na trhu elektrocentrál této kategorie. Je možné je nasadit kdekoliv, kde je zapotřebí spolehlivého zdroje elektrické energie s dostatečným výkonem, jako je například zakládání staveb, údržba silnic, zásahy hasičů či likvidace přírodních katastrof v náročném terénu.

Elektrocentrály řady ECT a ECMT jsou pak spolehlivé mobilní generátory ve třífázovém provedení disponující vysokým výkonem pro napájení zařízení, jako jsou např. pily či svářečky.

Tyto elektrocentrály Honda jsou vybaveny jednoduchou kapacitní regulací výstupního napětí, respektive regulací pomocí „kompoundního“ transformátoru, a proto jsou vhodné spíše pro pohánění např. elektrického nářadí, elektromotorů, topení či osvětlení. Naopak se z tohoto důvodu nehodí pro napájení citlivé techniky a elektroniky.

Parametry
Attribute name Attribute value
Hmotnost (suchá) 58 kg
Max./provozní výkon 3,6/3,4 kVA
Napětí 230/50 V/Hz
Výstupní proud 1f/3f 15A / -
Regulace napětí Kapacitní
Podvozek Ne
Motor GX 270 T2
Max. výkon a otáčky motoru 6,0/3600 kW/ot.min
Účiník cosф 1
Pojistka AC/DC Ano/ -
Startování Ruční
Objem nádrže 5,3 l
Spotřeba paliva při max. zatížení 2,2 l/h
Produktové tagy