Křížové lasery

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Filtrování podle vlastnosti

CL1 - 1 horizontální , 1 vertikální

Křížový laser CL1 je víceúčelový laser určen pro práci v interiéru (viditelný červený paprsek nebo 4x viditelnější zelený paprsek), při vytyčování pravých úhlů při stavebních činnostech. Kvalitní laserová optika poskytuje přesný a velmi dobře viditelný světelný paprsek. CL1 zobrazuje stopu v jedné svislé a jedné horizontální rovině. Pracovní rozsah laseru může být zvýšen použitím laserového senzoru.
Od 3 350,00 Kč bez DPH

CL1D - 360° horizontální , 1 vertikální , včetně senzoru

Křížový laser CL1D je víceúčelový laser určený pro práci v interiéru (viditelný červený paprsek), při vytyčování horizontální a vertikální roviny při stavebních činnostech. Kvalitní laserová optika poskytuje přesný a velmi dobře viditelný světelný paprsek. CL1D má dvě laserové hlavy, pomocí kterých zobrazují paprsky v horizontální rovině v rozsahu 360° a jedné vertikální rovině. CL1D umožňuje zablokovat kompenzaci a nastavit libovolný sklon rovin. Pracovní rozsah laseru může být zvýšen použitím laserového senzoru, který je součástí přístroje.
Od 5 350,00 Kč bez DPH

CL3D -1 x 360° horizontální , 2 x 360° vertikální

Křížový laser CL3D je víceúčelový laser určený pro práci v interiéru (viditelný červený paprsek), při vytyčování pravých úhlů při stavebních činnostech. Kvalitní laserová optika poskytuje přesný a velmi dobře viditelný světelný paprsek. CL3D má tři samostatné laserové hlavy, pomocí kterých zobrazuje paprsek ve dvou svislých a jedné horizontální rovině a v každé z nich pokrývá rozsah 360°. CL3D umožňuje zablokovat kompenzaci a nastavit libovolný sklon rovin. Je vybaven „laserovou olovnicí“, která umožňuje snadné nastavení laseru a přenášení bodů (od podlahy až ke stropu, atd.).
7 950,00 Kč bez DPH

CL4 -1 x horizontální, 2 x vertikální 360°

Křížový laser CL4 je určen pro práci v interiéru (viditelný červený paprsek), při vytyčování pravých úhlů při stavebních činnostech. CL4 je malý, snadno použitelný a spolehlivý přístroj. Kvalitní laserová optika poskytuje přesný a velmi dobře viditelný světelný paprsek. Referenční roviny jsou určeny pomocí dvou svislých a jednoho horizontálního paprsku. Tyto paprsky mohou být v závislosti na potřebách, zapnuty nebo vypnuty. CL4 je vybaven laserovou olovnicí, která umožňuje snadné nastavení laseru a přenášení bodů (od podlahy až ke stropu, atd.). Pracovní rozsah laseru může být zvýšen použitím laserového senzoru.
5 350,00 Kč bez DPH

CL8 -1 x horizontální, 2 x vertikální 360°

Křížový laser CL8 je jeden z nejpřesnějších laserů, určených pro práci v interiéru (viditelný červený paprsek nebo 4x viditelnější zelený paprsek), při vytyčování pravých úhlů při stavebních činnostech. Kvalitní laserová optika poskytuje přesný a velmi dobře viditelný světelný paprsek. Referenční roviny jsou určeny pomocí dvou svislých a jednoho horizontálního paprsku, každý z nich zobrazuje 360° prostor. Tyto paprsky mohou být v závislosti na potřebách, zapnuty nebo vypnuty. CL8 je vybaven elektronickým kompenzátorem, která eliminuje vibrace. Dále laserovou olovnicí, které umožňuje snadné nastavení laseru a přenášení bodů (od podlahy až ke stropu, atd.).
Od 16 550,00 Kč bez DPH

FL1 - křížový podlahový laser

Křížový podlahový laser FL1 je určen pro práci v interiéru (viditelný červený nebo 4x viditelnější zelený paprsek) při vytyčování pravých úhlů, například při pokládce obkladů a dlažby. Pomocí jednoho tlačítka je na podlaze zobrazen laserový kříž, díky kterému je pokládka přesnější a rychlejší. Pracovní rozsah laseru může být zvýšen použitím laserového senzoru.
Od 2 650,00 Kč bez DPH