Elektrocentrála EU 32iT - tichá , invertor

Nejmenší a nejlehčí model, jednofázové elektrocentrály s invertorem v dané kategorii
Výrobce: Honda
74 371,90 Kč bez DPH

Patentovaná technologie invertoru umožnila Hondě vyrobit kompaktní a lehký generátor malých rozměrů, ale vysokého výkonu s vyladěnou a stabilní křivkou průběhu výstupního napětí pomocí přesné elektroniky. Pro pohon této elektrocentrály Honda vyvinula zcela nový motor GX130 se vstřikováním paliva, s lehkým startem a to vše úhledně a důmyslně "zabalila" do líbivého designu odhlučněné kapotáže. Použití moderních technologií umožnilo sledování aktuálního stavu elektrocentrály "na dálku" pomocí Bluetooth.  

Spojení pomocí Bluetooth s chytrým telefonem umožňuje vzdálené sledování stavu elektrocentrály pomocí aplikace, stejně jako vypnutí motoru. Na mobilním telefonu tak uživatel může sledovat např. zbývající množství paliva, zbývající provozní dobu, poskytovaný výkon, informace o chybách a údržbě a pod.

Jednoválcový motor Honda GX130 s rozvodem OHC je opatřen elektronickým vstřikováním paliva, třícestným katalyzátorem s lambda sondou a použitím zcela nových materiálů je nejlehčím, nejčistším a nejúspornějším ve své kategori.

Pomocí speciálního kabelu lze propojit dvě identické elektrocentrály EU32i a zdvojnásobit tak možný napájecí výkon

Parametry
Attribute name Attribute value
Hmotnost (suchá) 27 kg
Max./provozní výkon 3,2/2,6 kVA
Napětí 230V/50 Hz
Výstupní proud 1f/3f 11,3 A / -
Regulace napětí Invertor s PWM (Pulzní modulace sinusoidy)
Motor Honda GX 130
Účiník cosф 1
Pojistka AC/DC Ano/Ano
Startování Ruční
Objem nádrže 4,6 l
Spotřeba paliva při max. zatížení 1,5 l/h
Hlučnost dB(A) 90 dB(A)
Produktové tagy