Nivelsystem

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

NL200 - horizontální rovina

Rotační laser NL200 je rovinný přístroj určený pro práci v interiéru (viditelný červený nebo 4x viditelnější zelený paprsek) i exteriéru pomocí laserového senzoru RD100 (možnost zakoupení rotačního laseru NL200 s digitální senzorem RD600). Přístroj určuje horizontální rovinu, je odolný proti povětrnostním vlivům a díky nabíjecím bateriím poskytuje několikahodinový provoz. NL200 je uživatelsky příjemný s intuitivním ovládáním a s možností dálkového ovládání.
Od 11 400,00 Kč bez DPH

NL410 - horizontální a vertikální rovina , LCD displej

Rotační laser NL410 je víceúčelový laser pro práci v interiéru (viditelný červený nebo 4x viditelnější zelený paprsek) i exteriéru pomocí laserového senzoru RD100 (možnost zakoupení rotačního laseru NL400 s digitální senzorem RD600). Sklon může být digitálně nastaven v jedné nebo ve dvou osách. Přístroj zajišťuje dostatečnou přesnost i na velké vzdálenosti. NL410 je odolný proti povětrnostním vlivům a díky nabíjecím bateriím, poskytuje několikahodinový provoz. NL410 je uživatelsky příjemný s intuitivním ovládáním pomocí LCD displeje a s možností dálkového ovládání.
Od 20 200,00 Kč bez DPH

Rotační laser NL610 - horizontální a vertikální rovina , LCD displej

Rotační laser NL610 je víceúčelový laser pro práci v interiéru (viditelný červený nebo 4x viditelnější zelený paprsek) i exteriéru pomocí laserového senzoru. Sklon může být digitálně nastaven v jedné nebo ve dvou osách. Přístroj zajišťuje vysokou přesnost i na velké vzdálenosti. NL610 je uživatelsky příjemný s intuitivním ovládáním pomocí LCD displeje a s možností dálkového ovládání.
Od 38 750,00 Kč bez DPH

CL1 - 1 horizontální , 1 vertikální

Křížový laser CL1 je víceúčelový laser určen pro práci v interiéru (viditelný červený paprsek nebo 4x viditelnější zelený paprsek), při vytyčování pravých úhlů při stavebních činnostech. Kvalitní laserová optika poskytuje přesný a velmi dobře viditelný světelný paprsek. CL1 zobrazuje stopu v jedné svislé a jedné horizontální rovině. Pracovní rozsah laseru může být zvýšen použitím laserového senzoru.
Od 3 350,00 Kč bez DPH

Laserové dálkoměry NIVELSYSTEM

Laserové dálkoměry řady HDM jsou určeny pro měření při všech stavebních pracech. Díky své schopnosti měření s vysokou přesností patří mezi špičku ve své kategorii. Jasný červený laserový paprsek zjednodušuje cílení na objekty. Velký a snadno čitelný LCD displej usnadňuje zobrazení výpočtů, aktuálně naměřených i uložených hodnot.
Od 2 650,00 Kč bez DPH

NL400 horizontální a vertikální rovina

Rotační laser NL400 je univerzální přístroj určený pro práci v interiéru (viditelný červený nebo 4x viditelnější zelený paprsek) i exteriéru pomocí laserového senzoru RD100 (možnost zakoupení rotačního laseru NL400 s digitální senzorem RD600). Přístroj určuje horizontální a vertikální rovinu, je možné manuální nastavení sklonu paprsku. NL400 je odolný proti povětrnostním vlivům a díky nabíjecím bateriím poskytuje několikahodinový provoz. NL400 je uživatelsky příjemný s intuitivním ovládáním a s možností dálkového ovládání.
Od 13 240,00 Kč bez DPH

CL1D - 360° horizontální , 1 vertikální , včetně senzoru

Křížový laser CL1D je víceúčelový laser určený pro práci v interiéru (viditelný červený paprsek), při vytyčování horizontální a vertikální roviny při stavebních činnostech. Kvalitní laserová optika poskytuje přesný a velmi dobře viditelný světelný paprsek. CL1D má dvě laserové hlavy, pomocí kterých zobrazují paprsky v horizontální rovině v rozsahu 360° a jedné vertikální rovině. CL1D umožňuje zablokovat kompenzaci a nastavit libovolný sklon rovin. Pracovní rozsah laseru může být zvýšen použitím laserového senzoru, který je součástí přístroje.
Od 5 350,00 Kč bez DPH

CL3D -1 x 360° horizontální , 2 x 360° vertikální

Křížový laser CL3D je víceúčelový laser určený pro práci v interiéru (viditelný červený paprsek), při vytyčování pravých úhlů při stavebních činnostech. Kvalitní laserová optika poskytuje přesný a velmi dobře viditelný světelný paprsek. CL3D má tři samostatné laserové hlavy, pomocí kterých zobrazuje paprsek ve dvou svislých a jedné horizontální rovině a v každé z nich pokrývá rozsah 360°. CL3D umožňuje zablokovat kompenzaci a nastavit libovolný sklon rovin. Je vybaven „laserovou olovnicí“, která umožňuje snadné nastavení laseru a přenášení bodů (od podlahy až ke stropu, atd.).
7 950,00 Kč bez DPH

CL4 -1 x horizontální, 2 x vertikální 360°

Křížový laser CL4 je určen pro práci v interiéru (viditelný červený paprsek), při vytyčování pravých úhlů při stavebních činnostech. CL4 je malý, snadno použitelný a spolehlivý přístroj. Kvalitní laserová optika poskytuje přesný a velmi dobře viditelný světelný paprsek. Referenční roviny jsou určeny pomocí dvou svislých a jednoho horizontálního paprsku. Tyto paprsky mohou být v závislosti na potřebách, zapnuty nebo vypnuty. CL4 je vybaven laserovou olovnicí, která umožňuje snadné nastavení laseru a přenášení bodů (od podlahy až ke stropu, atd.). Pracovní rozsah laseru může být zvýšen použitím laserového senzoru.
5 350,00 Kč bez DPH

CL8 -1 x horizontální, 2 x vertikální 360°

Křížový laser CL8 je jeden z nejpřesnějších laserů, určených pro práci v interiéru (viditelný červený paprsek nebo 4x viditelnější zelený paprsek), při vytyčování pravých úhlů při stavebních činnostech. Kvalitní laserová optika poskytuje přesný a velmi dobře viditelný světelný paprsek. Referenční roviny jsou určeny pomocí dvou svislých a jednoho horizontálního paprsku, každý z nich zobrazuje 360° prostor. Tyto paprsky mohou být v závislosti na potřebách, zapnuty nebo vypnuty. CL8 je vybaven elektronickým kompenzátorem, která eliminuje vibrace. Dále laserovou olovnicí, které umožňuje snadné nastavení laseru a přenášení bodů (od podlahy až ke stropu, atd.).
Od 16 550,00 Kč bez DPH

FL1 - křížový podlahový laser

Křížový podlahový laser FL1 je určen pro práci v interiéru (viditelný červený nebo 4x viditelnější zelený paprsek) při vytyčování pravých úhlů, například při pokládce obkladů a dlažby. Pomocí jednoho tlačítka je na podlaze zobrazen laserový kříž, díky kterému je pokládka přesnější a rychlejší. Pracovní rozsah laseru může být zvýšen použitím laserového senzoru.
Od 2 650,00 Kč bez DPH

Teodolit NivelSystem DT-2(L)

Digitální teodolit v úhlové přesnosti 2" s laserovou stopou u modelu "L", kterým můžete snadno a rychle měřit úhly. Tento model je vyráběn s oboustranným displejem a laserovou olovnicí a odnímatelnou třínožkou, což zvyšuje pracovní komfort.
Od 24 950,00 Kč bez DPH