TE 40 s topením

Odvlhčovače Ekotez jsou díky své robustní konstrukci a odolnosti proti poškození vhodné pro použití ve stavebnictví při provádění staveb a renovací (k vysoušení omítek, maleb), pro náročný provoz v průmyslových provozech, ale i při sušení dřeva. Provedení s rámem nebo dvěma madly.
Výrobce: Ekotez
32 500,00 Kč bez DPH

Mobilní průmyslové odvlhčovače byly společností Ekotez vyvinuty na základě dlouholetých zkušeností  kondenzačním odvlhčováním. Odvlhčovače Ekotez jsou díky své robustní konstrukci a odolnosti proti poškození vhodné pro použití ve stavebnictví při provádění staveb a renovací (k vysoušení omítek, maleb), pro náročný provoz v průmyslových provozech, ale i při sušení dřeva.

Ideálním pomocníkem jsou při odstraňování škod způsobených vodou, např. při záplavách, haváriích vodovodního potrubí, vlhkosti ve sklepích, archivech, skladovacích prostorech atd.

S použitím našich odvlhčovačů dokážete udržovat v místnosti vhodnou relativní vlhkost vzduchu a zamezíte tak nežádoucím projevům vlhkosti, jako jsou plísně, poškození stěn či předmětů nebo dokonce konstrukce vlivem trvalého působení vlhkosti.

Vzduch v místnosti je nasáván do odvlhčovače přes filtr, na chladné aktivní ploše dojde k vysrážení vody ze vzduchu a vzduch po dohřátí na teplé ploše je zpět vyfukován do místnosti. Tento proces je účinnější než obvyklé topení a větrání.

Vysoušeče se velmi snadno ovládají, jsou vybaveny kontrolkou provozu, ochranným systémem plné nádržky a dodávaný regulátor vlhkosti umožňuje nastavení relativní vlhkosti, kterou přístroj automaticky udržuje. Řada TE má zabudováno topné těleso, kterým lze zvýšit účinnost při nízkých teplotách nebo využít pro vytápění.

Parametry
Attribute name Attribute value
Hmotnost (suchá) 37 kg
Odvlhčovací výkon (35°C, 95% r.v.) 40l/24h
Průtok vzduchu 500 m3/h
Pracovní vlhkost 30-90% r.v.
Pracovní teplota 0-35°C
Ekologické chladivo R 407C
Nádrž na kondenzát 14 l
Napětí 230V/50 Hz
Příkon 0,65kW + 2kW při topení
Rozměry (DxŠxV) 830 x 495 x 610 mm